moalej
11 بهمن 1401 - 22:10

جهاد تبیین باید مهمترین راهبرد دهه فجر امسال باشد

یزد- فرماندار مهریز گفت: جهاد تبیین در دهه فجر امسال که دشمن با تمام توان در صدد وارونه جلوه دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی است، باید اصلی‌ترین راهبرد دهه فجر باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دهقان بنادکی در نشست برنامه‌ریزی دهه فجر در شهرستان مهریز با بیان اینکه در دهه فجر موضوع جهاد تبیین باید مهمترین راهبرد باشد، اظهار داشت: برنامه‌های متنوع و مختلفی در دهه فجر امسال در مهریز پیش بینی شده و مردمی بودن برنامه‌ها از مهمترین ویژگی آن است.

وی بیان کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی وظیفه تسهیل‌گری، پشتیبانی و حمایت از مردم را دارند و دهه فجر امسال نیز باید تجلی‌گاه و نمونه بارزی از خدمت رسانی به مردم در شهرستان باشد.

دهقان بنادکی ادامه داد: رویکرد اساسی در دهه فجر انقلاب اسلامی که با اعیاد رجبیه همزمان شده آن است که با اجرا و تبیین خدمات ارائه شده به مردم، فضایی فرح بخش و با نشاط ایجاد شود.

فرماندار مهریز یادآور شد: دهه فجر و ۲۲ بهمن، گسترده‌ترین نمایش وحدت و اقتدار انقلاب اسلامی است که باید به خوبی برای نسل جوان تبیین شود.

دهقان بنادکی بیان کرد: علاوه بر برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی، پاسخگویی به شبهات با حضور سخنرانان کشوری و تبیین دستاوردهای انقلاب و روایتگری انقلاب توسط پیشکسوتان در محلات مختلف و اعزام تیم پزشکان به مناطق محروم از شاخص‌ترین برنامه‌های این دهه است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1011360